Vakıf Mahallesi,

2. Vezüv Sk. No:4

0224 353 03 38

0224 353 0 732

0538 615 20 16

info@gorenhaliyikama.com

0224 353 03 38

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Bursa Halı Yıkama

Gören Bursa halı yıkama fabrikası sizlere 2004 yılından beri halı temizleme hizmeti sunmaktadır. Firmamız kuruluşundan bu güne kendini güncelleyen ve halı yıkama sektörünü takip eden bir anlayışla ilerlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her müşterisi ile ayrıca ilgilenen ve özenle dinleyen bir servis anlayışı sergilemektedir. Halı yıkama firmaları arasın da kendi adından ve kalitesinden söz ettirmeyi başaran ve daha kaliteli sonuçlar almaya odaklanmış bir firma olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Bursa’nın her bölgesin de ücretsiz servis ağı ile ihtiyaç duyulan temizliği karşılamaya özen gösteriyoruz. Her müşterimiz bizim için önemlidir bu önemi göstermeye çabalıyoruz ve her sunduğumuz hizmeti bireysel olarak değerlendirmeleri için rica da bulunuyoruz. Gören halı yıkama olarak verdiğimiz hizmeti değerlendirmiş olmanız daha net sonuçlara ulaştıracak adımlar atmamıza sebep olmaktadır. Her zaman daha ileriye gidebilmek için yapılması gereken çalışmaları yapmaktan kaçınmıyoruz. Temizliğe ihtiyaç duyan halı, yorgan, battaniye ve stor perde gibi ürünlerin temizliğini titizlikle yapmaya özen gösteriyoruz.

Alacağınız her hizmeti değerlendirmeniz adına sizlerle irtibat halin de olmaya çalışıyor ve gerekli web sayfalarımızı düzenlemeye devam ediyoruz. Sizler için online sipariş sayfası oluşturarak fiyat almanız ve siparişlerinizi takip etme seçeneği sunuyoruz. Değerlendirmeye aldığınız hizmetlerimiz de bir kusurumuz veya hatamız olduğun da düzenleme yaparak emeğimizin karşılığın da teşekkür mesajı almak için çabalıyoruz. Bursa halı yıkama fiyatlarının ortalamasını seyrederek vasat bir fiyat anlayışı ile liste oluşturarak kendimizi ve müşterilerimizi üzmeyecek şekil de fiyat veriyoruz.

Bursa Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu ve Kestel bölgelerin de gün içerisin de servis aracımız aktif olarak beklemektedir. Gün içerisin de halılarınız alınarak aynı en kısa süre de işleme alınır ve daha erken teslim etmemiz de önemli rol oynar. Bursa halı yıkama firmaları arasına katılan bir çok firma olmasına rağmen kendimizi Bursa’da halı yıkama dendiğin de bizden söz edilmesi bizleri memnun etmektedir.

Bursa halı yıkama fiyatları

Bursa temizlik firmalarının serbest fiyat anlayışına göre hareket etmekten imtina eden bir anlayış ile sektöre emek veren ve ortak kararlar alan halı yıkama derneğinin sabitlediği fiyatlar ile halı yıkama fiyatlarımızı belirledik. Serbest piyasa fiyat anlayışına göre hareket edenlerin çoğunluğu bölge ve müşteriye göre ayrı fiyatlandırma yaparak kalitesiz bir anlayışla ilerlemektedirler. 

Yukarı da değinmek istediğimiz meseleyi biraz örneklendirmek gerekirse şöyle örnek verebiliriz.

Yıldırım halı yıkama firması örneğin yıldırım da makine halısını 4 tl olarak belirtmektedir. Kestel bölgesinden makine halısı yıkama siparişi veren müşteriye fiyatı 5 tl olarak belirtiyor. Bu fiyatlandırma hem Bursa yıkama fiyatlarını sarsmakta ve halı yıkama sektörünün prestijini zedelemektedir. Biz Gören halı yıkama olarak sektöre emek veren tüm emekçi arkadaşlarımızı gözeterek Bursa’nın her bölgesin de aynı yıkama fiyatları belirterek sektöre ve meslektaşlarımıza destek olmaya özen gösteriyoruz.

Müşterilerimizi ayırmıyor ve bölgelere göre farklı fiyatlar sunarak hiç bir müşterimizi şaşırtmıyoruz. 14 yıl boyunca sunduğumuz her hizmetin arkasında durarak gerek müşterimizi gerek sistemimizi daha kaliteli bir seviyeye çıkartabildik.

 

bursa halı yıkama

Bursa halı yıkama

goren

4 Şu ana kadar yapılmış yorumlar

Nilüfer Halı Yıkama | Bursa Halı Yıkama FabrikasıYayın tarihi 6:18 pm - Haz 21, 2018

[…] Yandex, Bing gibi arama motorların da Bursa halı yıkama kelimeleri ile arama yapıldığın da üst sıralar da bulunan bir çok halı yıkama firmaları […]

Gürsu Halı Yıkama | Bursa Halı Yıkama FabrikasıYayın tarihi 12:04 pm - Ağu 3, 2018

[…] Firmamız Bursa halı yıkama olarak tanınmakta ve artık Gürsu koltuk yıkama hizmeti ile ön plana çıkmaya çalışmaktadır. Sunduğumuz her hizmeti değerlendirmenizi ve gerektiğin de şikayet formunu doldurarak bizlere faydalı olmanızı istiyoruz. […]

Bursa Halı Yıkama | Bursa Halı Yıkama FabrikasıYayın tarihi 6:26 pm - Kas 23, 2018

[…] aynı en kısa süre de işleme alınır ve daha erken teslim etmemiz de önemli rol oynar. Bursa halı yıkama firmaları arasına katılan bir çok firma olmasına rağmen kendimizi Bursa’da halı […]

Yıldırım Halı Yıkama Fabrikası 0224 353 03 38 BURSAYayın tarihi 6:38 pm - Kas 23, 2018

[…] Bursa halı yıkama firmaları arasın da Yıldırım halı yıkama olarak bilinen Gören siz değerli müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarına cevap vermek adına gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam etmektedir. Bir çok halı temizleme firması olmasına rağmen bizimle çalışan müşterilerimizin referans olmaları sebebiyle yıldırım bölgesin de daha fazla müşteri kazanmaya devam ediyoruz. […]

Bir cevap yazın