Demirtaş Halı Yıkama

Demirtaş Halı Yıkama

Bursa Demirtaş halı yıkama firmaları içerisin de sizlere halı yıkama, koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Gören halı yıkama olarak Bursa’nın her bölgesine ücretsiz servis göndererek müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Demirtaş bölgesin de aktif olarak servis araçlarımız her gün gezmektedir. Bu bölge de müşterilerimizin bizleri tavsiye etmesi üzerine her geçen gün kendimizi bu bölgeye adapte ederek kendimizi hazırlıyoruz. Bir çok halı yıkamacı olması bizi etkilememekte olup bizimle çalışan müşterilerimizin bizden memnun olması reklam olarak yeterli gelmektedir. Temizliğini yaptığımız halı, koltuk, yorgan, battaniye ve stor perdelerinizi garantili olarak temizliyoruz.

Gören halı yıkama fabrikası, Bursa Vakıf’ta faaliyet göstermekte olup otomatik yıkama makineleri ve kurutma sistemleriyle tüm Demirtaş halkına özel hizmet sunmaktadır. Yıkatmak istediğiniz ürünlerinizi telefon açarak bizlere adres vermeniz durumun da aynı gün içerisin de ürünlerinizi alıyoruz. Teslimat süremizi kapınız da iken size belirterek fiyatlarını da söylüyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmemek adına her zaman sıralamayı doğru şekil de yapmaya özen gösteriyoruz.

Bizimle çalışmak ister misiniz ?

halı makine
demirtaş halı yıkama

0224 353 03 38

0224 353 0 732

0538 615 20 16