Hakkımızda

Gören Halı Yıkama Hakkında Bilgi Edinin. 

Gören halı yıkama olarak 2006 yılın da Bursa Samanlı mahallesin de kendisine ait mülkte Samanlı bölgesine hizmet vermek için kurulmuştur. Samanlı mahallesi ve yakın çevreye hizmeti planlamış ve sunduğu hizmetin kalitesi sayesin de müşterileri tarafından tavsiye edilerek Yıldırım bölgesine açılmıştır. Bu gelişim sürecin de Gören halı yıkama artık Yıldırım halı yıkama olarak anılır hale gelmiştir. 

Mahalle hizmeti ile başlayıp adım adım Bursa’nın her bölgesine servis göndermeyi hak etmiş bir firma oluşu müşterilerin tercih ve tavsiye etmeleri doğrultusun da görülmüştür. Halı ve koltuk yıkama firmaları genellikle ilk dönemlerin de bulundukları bölgelere hizmet götürmeyi hedeflemekteler. Biz de aynı adımlar ile ilerleyerek Bursa halı yıkama firmaları arasına giriş yaptık. Artık her mahalle ve bölge de temizlik firması bulunmaktadır. 

Gören halı yıkama fabrikası olarak sektöre giriş yapmak isteyen kişilere her zaman kaliteli ürünler ve makine parkuru kurmalarını tavsiye ediyoruz.

Firmamız hizmete başladığı ilk zamanlar da manuel yıkama makineleri kullanmaktaydı. Artan talepler doğrultusun da hizmet ulaştırmak adına otomatik makineleri bünyesine katmak için planlamasını gerçekleştirmiştir. 2010 yılı ilk ayların da Misyon makine üreticisinin hazırlamış olduğu MYM244 8 fırçalı otomatik makineyi parkuruna katarak daha net sonuçlar elde etmiştir. Gelişen sektöre adapte olmak adına yapılması gerekenleri endişelenmeden yapmaktadır. 

Otomatik yıkama makineleri kullanan firmaların parkurun da olmazsa olmazlardan biri de kesinlikle toz alma makinesidir. Toz alma makinesi yıkama öncesin de halıları çırparak gözeneklerini rahatlatmak için kullanılır. Bu parkurun sadece bir parçasıdır. Olması gereken makine sistemin de başlıcaları şöyle olmalıdır. 

  1. Toz alma makinesi (Çırpma)
  2. Yıkama makinesi (Sulu)
  3. Durulama makinesi (Sıkma)
  4. Kurutma makinesi (Oda)

Bu parkura sahip halı yıkama firmaları her zaman bir adım önde olmayı hak etmekteler. Ciddi yatırımlar yaparak kalitesi ürünler kullanan her firma bu yeni açılan bir firma da olsa bizim önümüz de olmayı hak ediyor demektir. Bu bilinçle sürekli sektörü takip ederek kendimizi ve kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz ki bunu örneklendirirsek; Misyon makine aracılığı ile kullandığımız MYM244 – 8 fırçalı makinemizi 2019 yılın da değiştirdik. 

Yeni kullanacağımız makinemiz MYM844 – 12 fırçalı alt ve üst yıkama ve vakumlama özelliklidir. 

Bu seri makine ile halılar daha parlak ve temiz olmayı hak ediyor. 

2017 yılın da HA-TEM halı yıkama firmasını bünyemize katarak geniş bir müşteri ağı oluşturmayı planladık ve gerçekleştirdik. Hatem firması genellikle Nilüfer ve Osmangazi bölgesin de aktif müşterilere sahip ve kalitesini yakalayan bir firmaydı. Bünyemize dahil ettiğimiz dönemler de sadece Nilüfer ve Osmangazi bölgesine hizmet veriyorken HA-TEM’i de Bursa halı yıkama firmaları arasın da olması gereken yere çekerek çalışmalarımıza devam ettik. 

Özet olarak Gören halı yıkama olarak Bursa’nın her bölgesine ücretsiz servis imkanı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızı Google, Yandex ve Bing gibi arama motorların da sizlerin kolayca ulaşması için bölgeleri dahil ettik. 

Bizimle çalışan müşterilerimizi sizlere referans olarak sunmaktan çekinmiyoruz. Her bölge de ve hemen her sokakta mutlaka bir müşterimiz olmuştur ve bu oluşumun sürekli olması için gerekli çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. 

GÖREN HALI YIKAMA FABRİKASI BURSA

WhatsApp chat